Lyžařské a rekreační středisko - Ski areál Buková hora
Čenkovice v Orlických horách
Penzion Skála Čenkovice 173, 561 64 Čenkovice

Penzion Skála Čenkovice

O penzionu

Penzion je svou vybaveností zaměřen na ty klienty, kteří chtějí mít své maximální soukromí (rodiny s dětmi, nebo uzavřené skupiny) při velkém komfortu ubytování. Penzion je umístěn v samém centru lyžařského areálu Čenkovice naproti nejvýše položenému veřejnému parkovišti, 15 m od lyžařského vleku Junior a 80 m od 1,5 km dlouhého vleku SKI klubu Česká Třebová. Milovníci všech druhů lyžování i vyznavači snowboardů jistě uvítají, že jízdu ze sjezdovek vždy ukončí až přede dveřmi penzionu. Letním hostům se jistě bude líbit, že hřiště minigolfu a tenisové kurty jsou ve vzdálenosti necelých 100 m a vodní nádrž ve vzdálenosti necelých 200 m. Všichni ocení dostupnost tří nejbližších restaurací ve vzdálenosti do 150 m. Více o penzionu zde.

Umístění a dostupnost objektu

v samém centru lyžařského areálu Čenkovice naproti nejvýše položenému veřejnému parkovišti, 15 m od lyžařského vleku Junior a 80 m od 1,5 km dlouhého vleku SKI klubu Česká Třebová.

Vybavení objektu

lyžárna, udírna, gril, garáž

Pokoje

v apartmánech jsou krbová kamna, 2 x wc, sprchový kout, 2 x ložnice, kuchyňský kout, TV, sat...

Parkování

přímo před penzion, nebo na obecním parkovišti, které hned před penzionem

Stravování

apartmány mají vlastní kuchyňku

Letní aktivity

kolo, pěší turistika, travní lyžování

Zimní aktivity

sjezdové lyže, běžky, snowboard, snowpark

Více o penzionu zde.


29.01.2016-28.01.2017        www.akceweb.com    © skicenkovice   optimalizace PageRank.cz

www.cenkovice.com I www.cenkovice-areal.cz I www.cenkovice-ski.cz I www.cenkovice-ski-areal.cz I www.cenkovice-skiareal.cz I www.cenkovice-ubytovani.com I www.cenkovice-ubytovani.eu I www.cenkovice-ubytovani.info I www.cenkoviceareal.cz I www.cenkoviceski.cz I www.cenkoviceskiareal.cz I www.cervenavoda-ubytovani-mlynickydvur.cz I www.obeccenkovice.com I www.ski-cenkovice.cz I www.ski-cenkovice.eu I www.ski-cenkovice.info I www.ski-orlicke-hory.com I www.ski-orlicke-hory.cz I www.ski-orlicke-hory.eu I www.ski-orlicke-hory.info I www.ski-orlicke-hory.net I www.ski-orlickehory.com I www.ski-orlickehory.cz I www.ski-orlickehory.eu I www.ski-orlickehory.info I www.ski-orlickehory.net I www.skiarealcenkovice.info I www.skicenkovice.eu I www.skicenkovice.info I www.skipark-cenkovice.cz I www.skiparkcenkovice.cz I www.skiregion-bukova-hora.cz I www.skiregion-bukovahora.cz I www.skiregion-bukovahora.eu I www.skiregion-bukovahora.info I www.skiregionbukovahora.info I www.skiregionbukovahora.net I www.ubytovani-cenkovice.com I www.ubytovani-cenkovice.cz I www.ubytovani-cenkovice.eu I www.ubytovani-cenkovice.info I www.webove-kamery-cenkovice.blgz.cz I www.pocasi-cenkovice.blgz.cz I www.cenkovice-uvaclava.com I www.cenkovice-slunicko.estranky.cz I www.cenkovice-stesti.estranky.cz I www.skiareal-cenkovice.cz/ubytovani/ I www.cenkovice.com/ubytovani/last_minute/ I www.skiresortbukovka.cz I www.skiresort-bukovka.cz I www.skiresort-bukovahora.cz I