Apartmán Čenkovice Obecní úřad

Čenkovice apartmán Obecní úřad, 561 64 Čenkovice čp.168, pošta Jablonné nad Orlicí

Čenkovice apartmán Obecní úřad, 561 64 Čenkovice čp.168, pošta Jablonné nad Orlicí

Obecní úřad
apartmán Čenkovice ubytová
ní Orlické hory

Obecní úřad apartmán Čenkovice ubytování Orlické hory

Obecní úřad apartmán Čenkovice ubytování Orlické hory

Obecní úřad apartmán Čenkovice ubytování Orlické hory

Obecní úřad apartmán Čenkovice ubytování Orlické hory

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v apartmánu, který se nachází v budově Obecního úřadu Čenkovice čp. 168. Parkování u objektu je zdarma. Apartmán se nachází na návsi v centru obce, nedaleko od lyžařských vleků a lanovky. Lyžařské středisko Čenkovice je svou náročností velmi vhodné pro rodinnou rekreaci.
Ski park Čenkovice, ski resort Buková hora, lyžařské a rekreační středisko se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v Bukovohorské hornatině v nadmořské výšce 750-958 m. Je snadno dostupné z hlavních silničních tahů „Praha – Hradec Králové – Šumperk – Ostrava“ silnice č. 11, „Brno – Letovice – Svitavy – Lanškroun“ silnice č. 43
Vstupní chodba do apartmánu

Vstupní chodba do apartmánu

Kuchyň

Kuchyň

Kuchyň

Kuchyň

Pokoj

Pokoj

Možnost celoročního ubytování.
Kapacita
apartmánu
5 lůžek

Pokoj

Pokoj

Kuchyńka, šatna, samostatné sociální zařízení a lyžárna.
Cena za apartmán: den/noc = 1500,-Kč /poplatky již v ceně/
Vzdálenost: k lyžařským vlekům 400 m, obchod 50 m, autobusová zastávka 20 m


Veškeré informace na telefonním čísle: +420 735 175 999 / +420 734 400 255
Objednávky zasílejte na email: ucetni@obeccenkovice.czstarosta@obeccenkovice.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu v Čenkovicích.

Sport, relaxace, turistika, cykloturistika v Orlických horách

ZIMA
V zimním období je možné využít Ski areál, který se nachází 150 metrů od apartmánu –  sjezdovky různé náročnosti, vleky a dvousedačková lanová dráha „Třebovská dvojka“ (umělé zasněžování a možnost nočního lyžování). Sjezdové tratě na severních svazích umožňují lyžování i v jarních měsících. Několik desítek kilometrů perfektně udržovaných běžeckých tratí a hřebenová cesta z Bukové hory na Suchý Vrch dále na Vysoký kámen nad Mladkovem jistě přiláká spoustu vyznavačů klasického lyžování. Upravované tratě jsou i v okolí horních stanic vleků. Samozřejmou nezbytností je zde Horská služba.
LÉTO
V nejbližším okolí je možné zahrát si minigolf nebo navštívit sportovní areál Čenkovice, tenis, nohejbal, volejbal. V letním období máte spoustu možností pro individuální turistiku – Suchý Vrch (rozhledna 998m n.m.), Bouda (dělostřelecká tvrz, součást pohraničního opevnění). Velmi dobrou síť turistických cest na prvním místě reprezentuje Jiráskova stezka, která vede po hřebenech Orlických hor. Můžete se toulat nádhernou přírodou, osvěžit se v přehradní nádrži Pastviny, navštívit aquapark v Ústí nad Orlicí, nebo žamberský sportovní areál s koupalištěm, tobogány a řadou dalších atrakcí. Tuto oblast si můžete také vychutnat jako cykloturisté po značených cyklotrasách (stovky kilometrů).